Hotel addis na inter-hotel .pl. Hotel addis rezerwacja bez karty kredytowej.

Hotel addis - rezerwacja online - ceny za pokój, czyli wszystkie osoby.

Hotel addis

Miasto:
Data Przyjazdu:
np. 2007-12-31
Data Wyjazdu:
np. 2007-12-31
Liczba Pokoi:
Dorośli w Pokoju: Dzieci:Hotel addis - promocje : Zobacz tutaj
O nas inter-hotel .pl

inter-hotel addis

Serwis inter-hotel.pl jest partnetem serwisu turez.pl ogólnopolskiego biura podróży specjalizujścego się w ofertach hotelowych. Oferujemy starannie wybrane hotele po bardzo niskich cenach. Turez.pl jest członkiem i posiada certyfikat Polskiej Izby Turystyki. Certyfikat uznany został przez klientów za synonim solidności handlowej, profesjonalnie przygotowanej oferty i realizacji usług na wysokim poziomie. Nasz partner posiada akredytacje IATAN (Międzynarodowego Zrzeszenia Biur Podróży).
Info Inter-hotel .pl

hotel addis

Wszystkie ceny podane są za pokój czyli cena za wszystkie osoby w pokoju. Nasze ceny są wynegocjowane specjalnie dla naszych klientów bezpośrednio z hotelem, dlatego często są niższe niż kupowane bezpośrednio w hotelu. Płatności można dokonać przelewem bankowym lub za pomocą karty kredytowej Visa, Mastercard, American Express, Carte Blanche, Discover oraz Diner's Club. W celu szybkiego księgowania płatności rezerwacji hotelu - addis, przelewy bankowe obsługuje firma dotpay. Pamiętaj tani hotel addis - inter-hotel.
Pytania lub kontakt

rezerwacja hotel addis

inter-hotel.pl jest partnerem

Turez

Warszawskie Centrum Finansowe
ul. Emilii Plater 53, 11 piętro
00-113 Warszawa, Polska

Biuro Obsługi Klienta turez.pl:
Telefon: 22 201 92 41
Fax: 22 266 01 32
W godz. 8:00-22:00 pon.-pt.,
9:00-17:00 sob.-niedz.

Hotel - wyszukiwanie hotelu w miastach : np. - hotel addis

Hotel addis

są jednym z ogromu form pobytu w mieście, do którego decydujemy się pojechać na wczasy, bądź urlop. Hotel addis mogą tworzyć sieci hotel addisowe, a zatem możliwe jest odwiedzenie hotel addisi jednej korporacji w różnych miastach, a nawet państwach. Hotel addis są budynkami, w których występować musi co najmniej dziesięć pokoi do wynajęcia. Zakwaterowanie w hotel addisu trwać może od dwudziestu czterech godzin do kilku tygodni, a w wyjątkowych sytuacjach paru miesięcy.

Hotel addis

są od lat jedną z najchętniej wybieranych przez wczasowiczów alternatyw związanych z pobytem w obcym mieście podczas urlopu bądź wakacji. Hotel addis proponują odwiedzającym je gościom rozmaite usługi, z których goście mogą korzystać w czasie pobytu w hotel addisu. Hotel addis oferują gościom m. in. bar lub bufet, przechowalnię bagażu, salę telewizyjną, depozyt, informację turystyczną, itp. Zdecydowana część hotel addisi dysponuje tymi usługami.

Hotel addis

mogą także dysponować zdecydowanie bardziej bogatą ofertą. Oferta ta związana jest z klasą hotel addisu. Klasa hotel addisu określana jest dzięki nadawaniu hotel addisom liczby gwiazdek, będących odzwierciedleniem klasę pokoi, ich wyposażenia, jak również usług dodatkowych. Hotel addis mogą posiadać maksimum pięć gwiazdek. Hotel addis jednogwiazdkowe dysponują bardzo podstawowym umeblowaniem pokoi. W wymaganym dla hotel addisi jednogwiazdkowych zaopatrzeniu znajdują się tylko łóżko, komoda na ubrania, szafka przy łóżku oraz umywalka.

Hotel addis

jednogwiazdkowe cieszą się popularnością ze względu na bardzo niskie ceny przebywania w tego rodzaju hotel addisach. Lepszym standardem mogą poszczycić się hotel addis dwugwiazdkowe, które również są stosunkowo niedrogie, a ich zaopatrzenie oraz usługi dodatkowe są już trochę bardziej urozmaicone i wzbogacone. Hotel addis dwugwiazdkowe w porównaniu z hotel addisami jednogwiazdkowymi wypadają dużo korzystniej. Hotel addis dwugwiazdkowe mają bowiem w głównym wyposażeniu pokoi na przykład telewizję, lub aparat telefoniczny, a poza tym koniecznym wyposażeniem w hotel addisach dwugwiazdkowych jest toaleta i łazienka w każdym pokoju. Jest to zdecydowanie wygodniejsza opcja i jeden z powodów, dla którego hotel addis dwugwiazdkowe pomimo nieco wyższych cen są odwiedzane przez turystów częściej niż hotel addis z jedną gwiazdką.
Hotel addis
z dwiema gwiazdkami są zresztą najczęściej występującymi hotel addisami. Hotel addis kategorii trzygwiazdkowej pobierają za wynajem pokoju dużo wyższe ceny, dlatego też nie wszyscy turyści są w stanie pozwolić sobie na wybór hotel addisi o klasie trzech gwiazdek. Hotel addis trzygwiazdkowe mają w głównym umeblowaniu pokoi na przykład odbiornik telewizyjny, telefon, odbiornik radiowy, komplety przeznaczone do pielęgnacji butów, itp. Kryterium, jakie musi spełniać hotel addis, by został przypisany do kategorii trzygwiazdkowej jest także zdecydowanie bardziej atrakcyjny design pokoi i łazienek, pralnia na terenie hotel addisu, wielozadaniowe sale, obsługa bagażowa i rozmaite inne usługi dodadkowe.
Hotel addis
z czterema gwiazdkami związane są z dużymi cenami. Dość powiedzieć, że za jeden dzień pobytu w hotel addisu czterogwiazdkowym najczęściej będziemy musieli zapłacić około dwa razy więcej aniżeli za dobę w hotel addisu jednogwiazdkowym. Jednakże hotel addis czterogwiazdkowe posiadają już bardzo wysoki standard, dzięki któremu są bardzo chętnie wybierane przez bogatszych wczasowiczów, którzy chcą, aby hotel addis był czymś więcej niż jedyne tymczasowym miejscem pobytu. Hotel addis czterogwiazdkowe mają w zaopatrzeniu na przykład suszarkę do włosów, suszarkę do dłoni, zaś w ofertach dodatkowych między innymi całodobowy room service, minicentrum regeneracji biologicznej a także dużo innych. Hotel addis o pięciu gwiazdkach są najbardziej zaawansowanych standardów. Hotel addis pięciogwiazdkowe są wielkimi budynkami, które dla swoich gości prowadzą rozmaite atrakcje, wśród których podać można choćby kwiaciarnię, salon fryzjerski, całodobowy strzeżony parking, kantor, wiele restauracji o różnej specyfice, itd.